אספקה בין 2 - 7 ימי עסקים
בקנייה מעל 200 ₪ משלוח חינם עד הבית
בקנייה מעל 100 ₪ משלוח עד הבית ב – 19.90 ₪

אינטרסן מגדלים מותגים

אינטרסן מגדלים מותגים

הצהרת נגישות אתר אינטרסן

חברת אינטרסן שואפת לספק חווית שימוש באתר לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות.

מטרת ההנגשה הינה לשפר את האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות תנועה בידיים או בראייה, לבעלי לקויות קוגניטיביות ולאנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט, ולאפשר לכולם לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים ומהשירותים שפותחו במיוחד עבור הלקוחות והגולשים שלנו.

נגישות האתר

אתר אינטרנט זה הותאם לשימושם של אנשים עם מוגבלות, על פי תקן ישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ואת המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C . כמו כן, האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים גוגל כרום, בדפדפנים אחרים יתכנו בעיות תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן. אנו נמשיך ונפעל באופן נמרץ ומקיף בכדי לאפשר שירות נגיש ויעיל לכלל הלקוחות.

התאמות נגישות באתר

אפשרות ניווט באמצעות מקלדת בלבד וזיהוי קל של האזור אשר בפוקוס, שינוי ניגודיות צבעים (צבע רקע כהה), כפתורי עצירה והפעלה של גלריות ,הדגשת קישורים (מופעל בעת שינוי ניגודיות צבעים), שינוי צבע טקסט וצבע רקע עבור לקוי ראיה ועיוורי צבעים (מופעל בעת שינוי ניגודיות צבעים), תיאור טקסטואלי לתמונות ואייקונים עבור טכנולוגיות מסייעות, הנגשת תפריטים, טפסים, וכדומה, הצהרת נגישות עם הסבר על תאימות, פערים ואחראי נגישות, התאמת הנגישות נבדקה באמצעי עזר כגון מסכים ומכשירים שונים, וכללה שימוש טכנולוגיות מסייעות מסוג קורא מסך (NVDA) .

הסבר כיצד עובדת ההנגשה באתר

במסגרת פעולות הנגשת האתר הותקן תוסף נגישות. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים גוגל כרום, בדפדפנים אחרים יתכנו בעיות תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

מה כולל תוסף הנגישות?

אפשרות לשינוי גודל הגופנים, אפשרות לשינוי ניגודיות הצבעים ליצירת ניגוד חזותי, להחליף את הפונט לפונט קריא וברור יותר, ניווט באמצעות המקלחת ע”י הדגשת הרכיב הנדרש בפוקוס.

במידה ומצאתם רכיב, עמוד או מסמך המופיע באתר שאינו נגיש, אנא פנו אלינו עם קישור למקום ונדאג להנגיש לכם אותו באופן אישי. אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח אם תדווחו לנו ואנחנו נדאג לתקן אותה בהקדם.

פרטים של רכז נגישות לאתר האינטרנט:

החברה מינתה את לילך קדמי לרכזת נגישות של אתר האינטרנט.

לבירורים נוספים ו/או לבקשה להתאמות נוספות ניתן ליצור קשר ישיר בטלפון ובמייל:

נייד: 052-5551031 – ניתן לפנות גם באמצעות מסרון או וואטסאפ. מייל ישיר: [email protected] כתובת: רחוב האגוז 10, א.ת חבל מודיעין

עודכן בתאריך: 19/08/20

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות

      נרשמים לאתר ונהנים מצבירת נקודות, הטבות, מבצעים והנחות.